2018koolivaheaeg

prijem 10 klass est

ellkool20182019est

Avalduse vorm asib siin (täidetakse eesti keeles)

Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium osaleb
ülemaailmses projektis "
Roheline kool".
Meie blogi lugege siit: Projekt "Roheline kool"

Viimati muudetud: 23.03.2018

Lehekülge haldab:

A.Venevtsev, e-mail: admin@mreal.tln.edu.ee

koolivaheaeg

Soovime teile ilusat suve, meeldejäävat puhkust ja palju positiivseid emotsioone!
Kohtumiseni järgmisel 2018/2019.õppeaastal!
Loe edasiSulge

Kallid sõbrad!

Uue 2018/2019. õppeaasta algusele pühendatud aktused toimuvad 3. septembril algusega

9.00 - 2.-11. klasside õpilastele

11.00 - 1.ja 12. klasside õpilastele.

1 sentjabrja_et

Ilusa ilmaga aktused toimuvad hoovis kooli ees, seejärel  toimuvad  klassjuhataja tunnid kabinettides. Vihmase ilmaga 1.ja 12. klasside aktus toimub aulas, 2.-11. klasside õpilastele toimuvad klassijuhataja tunnid kabinettides.

Lugupidamisega ja peatse kohtumiseni!

21. juuni - Lõpuaktused

9. kl - kell 13:00

12. kl - kell 15:00

bant2605

URBACT III projekt „Haridusasutuste ja kogukonna koostöö arendamine – On Board“

Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium sai positiivse otsuse ning alates suvest 2018 kuni detsembrini 2020 osaleb Euroopa Liidu URBACT III projektis „Haridusasutuste ja kogukonna koostöö arendamine – On Board“ Tallinna Haridusameti eestvedamisel. Tegemist on rahvusvahelise koostööprojektiga, milles osalevad Viladecans, Nantes, Tallinn ning veel 3 riiki/linna. Projekt on suunatud partnerlinnades tegevuste kavandamiseks, kuidas arendada koostööd kogukonnaga ning kuidas haridusuuendusi paremini ellu viia.

Esimesel kohtumisel saime teada Viladecans haridusuuenduslikust koostöövõrgustikust, mis on URBACT programmi poolt esile tõstetud hea praktika näidena, kus edendatakse innovatsiooni ja loovust haridusasutustes digiõppe jt. koostööprojektide kaudu haridusasutuste, ettevõtete, lapsevanemate ja teiste kogukonna liikmete/organisatsioonide vahel.  Projekti esimeses etapis (mai-september k.a. 2018) toimub projekti teemaga seotud tegevuste kavandamine ja projektitaotluse koostamine koos partnerlinnadega järgnevaks kaheks aastaks.

URBACT III-immagine

Kõik uudised