ellkool20182019est

Avalduse vorm asib siin (täidetakse eesti keeles)

Projekt „ Linnas on äge, maal on äge!“

Ajavahemikul 25.01.2018 - 28.01.2018 meie gümnaasiumis toimus projekti „Linnas on äge, maal on äge!“ esimene noorte kohtumine. „Noorte kohtumised“ projekti eesmärgiks on soodustada Eestis elavate erineva kultuuritaustaga noorte suhtlemist ja arendamist.

Esimese kohtumise raames tulid Maidla küla Lüganuse valla noored meie kooli õpilaste juurde Tallinna, et osaleda projektis „Linnas on äge, maal on äge!“, et  koos aega veeta, diskuteerida maal ja linnas elu üle, leida  ühist ja erinevusi, koos osaleda töötubades, käia ekskursioonidel, ületada keelebarjääri, õppida meeskonnas ja  leida uusi sõpru.

Järgmine kohtumine toimub Maidla külas ajavahemikul 20.04.2018 - 23.04.2018, mille raames projektis osalejad diskuteerivad maaelu üle, külastavad talusid, käivad ära metsas matkal, õpivad tegema eesti rahustoite, tutvudes nii osaga eesti kultuurist, ületavad keelebarjääri, laiendavad silmaringi, õpivad suhtlema, jõudma kokkuleppele ja teistest aru saama.

Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasiumi poolt osalesid projektis järgmised õpilased: Artur Vaitukovitš (4.a), Juliana Vergun (4.a), Angelina Parfjonova (4.a), Kristina Bogomolova (8.c), Veronika Rõmar (8.c), Darina Sibanova (8.c), Carolyna Zaplatina (8.c), Evita Novikova (9.c), Isabella Rodrigez (9.c), Aleksandr Karelin( 9.c)

Projekt „Linnas on äge, maal on äge!“ korraldatakse Eesti Haridus- ja Teadusministeeriumi, SA Arhimedese ja Hasartmängude maksunõukogu toetusel.

Fotoalbum

Esimene päev

Teine päev

Kolmas päev

Projekti tulemused

Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium osaleb
ülemaailmses projektis "
Roheline kool".
Meie blogi lugege siit: Projekt "Roheline kool"

Viimati muudetud: 23.03.2018

Lehekülge haldab:

A.Venevtsev, e-mail: admin@mreal.tln.edu.ee

Loe edasiSulge

Lugupeetud tulevaste 1,klassid õpilaste vanemad

esimenekljpg

Palju Õnne!

3.b klassi õpilane Maria Nebogatikova sai 12.-13.mail Lätis kekava linnas  rahvusvahelistel iluvõimlemisvõistlustel “Stars 2018” 1.koha. Tubli!

1mesto maria1

Meie gümnaasiumis jätkuvalt kaitstakse uurimistööd.

Kõik uudised