Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium jätkab õpilaste  vastuvõttu 2016./2017.õ.a. eelklassidesse ning avab lisarühma süvendatud eesti keele õppimisega.

Tunnid toimuvad 1 kord nädalas, esmaspäeviti, 16.15-19.00 alates 3.oktoobrist 2016.
Õpetaja - Anastassia Beloborodova

Registreerimine on avatud kuni 28.sept.2016.a

Kantselei,  tel. 6522-533
Ljudmilla Nikolajenko, õppealajuhataja, tel. 6522-535,

e-mail: nikolajenko@mreal.tln.edu.ee

2016./2017.õ.a.

Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium avab 10.klassi, kus on olemas järgmised õppesuunad:

• keemia – matemaatika õppesuund
  • sotsiaal-humanitaar õppesuund

Lisainfo:

Svetlana Butkovskaja, õppealajuhataja
e-mail:butkovskaja@mreal.tln.edu.ee

Ühisprojekt Arte Gümnaasiumiga "Me armastame Eestimaad"

Viimati muudetud: 1.09.2016

Lehekülge haldab:

A.Venevtsev, e-mail: admin@mreal.tln.edu.ee

Kallid õpilased! Lugupeetud kolleegid ja lastevanemad!

Kogu südamest õnnitlen teid Teadmistepäeva puhul. See tähtpäev on kõige pidulikum ja liigutavam päev aastas. Täna kõik koolid avavad uksi, et vastu võtta õpilasi- noori, kes kindlustavad meie linna tulevikku. Eriti südamlikud õnnesoovid on 1.klassi õpilastele, sest neile eelseisev õppeaasta on uue ja sisuka eluetapi algus ning kooli argipäevad toovad neile kaasa palju vastutusrikkaid ja tõsiseid katsumusi.Kõigile õpilastele 1.september on järgmise järjekordse eluetapi alguseks uute tippude ja isiksuse kasvu poole.

Soovin kõigile õpilastele häid ja väga häid hindeid. Olgu teil kerge ja huvitav õppimises, olgu teie saavutused õpetajate ja vanemate uhkuse aineks.Pedagoogidele sooviks optimismi, energiat, uusi professionaalseid saavutusi ja tulemusterikast tööd. Vanematele sooviks tervist, kannatust, oskust toetada oma lapsi nende haridusteel!

Ilusat Teadmistepäeva!

Lugupidamisega,

Natalja Vergun

Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasiumi direktor.

Vaba aja laat.

13.septembril 2016 toimus meie gümnaasiumis 1.-6.klasside lastevanemate koosolek. Samal päeval kooli fuajees toimus vaba aja laat, kus huviringide esindajad tutvustasid vanematele ja õpilastele oma huviringi tööd.

Õnnitleme!

Palju õnne!

Meie gümnaasiumi õpilased Pavel Grubeljas 9.b klass(matemaatika), Jüri Geiman 10.klass(füüsika), Artjom Pahhomov11.klass(keemia) on Tallinna võistkonna koosseisus saavutanud 3.koha Megalinnade Olümpiaadil Moskvas. Suur tänu õpetajatele: matemaatikaõpetaja Salima Ader, keemiaõpetaja Ljudmilla Nikolajenko, füüsikaõpetaja Larissa Likh õpilaste ettevalmistamise eest!

Edu teile!

Megalinnade olümpiaad.

Tallinna linna õpilased said pronksi Megalinnade olümpiaadil Moskvas.

Suurlinnade ja pealinnade olümpiaad toimus esimest korda Moskvas 4.-9.septembril 2016.aastal.

Palju õnne Pavel Grubeljas 9.b klass(matemaatika), Jüri Geiman 10.klass(füüsika), Artjom Pahhomov11.klass(keemia) ja ka võistkonnajuht matemaatikaõpetaja Salima Ader eduka esinemise eest Tallinna võistkonna koosseisus!

Ootame teie tagasitulekut!

Olete väga tublid!