Tark koolivaheaeg 2019 Eesti mood ja disain

Laager on projekti "Eesti mood ja disain" teine osa ning selle motoks on "Ole kreatiivne!". Sellel koolivaheajal õpilastest saavad tõelised kunstnikud ja disainerid,nad teevad ise kaasaegse rõivakollektsiooni, külastavad kaasaegseid moeateljeesid, tutvuvad eesti kunstnike ja disaineritega. Laagri raames on planeeritud Kadrioru  kunstimuuseumi, Telliskivi loomelinnaku, Eesti Kunstiakadeemia, Bogapott kunstiateljee ja Apollo kino õppeprogrammide külastamine. Laagrisse ootame 1.-9.klasside Tallinna koolide õpilasi,keda jagatakse 3 rühma vanuse järgi (1.-3.klass, 4.-6.klass, 7.-9.klass). Laagfri töös osaleb 50 õpilast.

Laager töötab iga  päev 09.00-15.00, toitlustamine 2 korda päevas.

Laager avatakse  Mustamäe linnaosa valitsuse,Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasiumi ja MTÜ Hea Loome Majandus toetusel.

Lisainfo tel.55648920 или arendusjuht@mreal.tln.edu.ee

Lugupeetud 9.klasside õpilased!

eestilaager19

Eesti keele kui teise keele ja matemaatika lõpueksamite ettevalmistuse kursus TMRGi 9.klasside õpilastele algab 22.04 kell 9:00 kabinetis 226.

Kursuse osavõtjatele toimuvad intensiivsed eesti keele ja matemaatikale suunatud temaatilised tunnid. Õppimise protsessis rohkem tähelepanu lõpueksamite ülesannete täitmisele ja vigade analüüsile. Kursuse raames on planeeritud Tallinna muuseumi õppeprogrammi külastamine.

Laager toimub: 09.00-15.00- iga päev, toitlustamine 2 korda päevas;

Laagri toimumiskoht: Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium

Lisainfo tel 6522-535 või anneli@mreal.tln.edu.ee

Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium alustab laste vastuvõtu eelkooli klassidesse 2019./2020. õ.a.

podgotovka k_shkole-min

Registreerimine eelklassidesse elektrooniliselt
alates 03.04.2019 kuni 30.08.2019 (või kuni kohtade täitmiseni)

Eelklasside töö toimub ajavahemikul:
09.09.2019-29.05.2019

Eelklasside õpetajad:
Larissa Budnitskaja, Jelena Doll, Diana Veiper, Vlada Teus-Miller.

Tunnid toimuvad:
kord nädalas esmaspäeviti 16.00 -19.00

Infokoosolek eelklassidelaste vanematele toimub:
05.09.2019 kell 17.30 gümnaasiumi aulas.

Kuutasu on 30eur.

Koolivaheajal õppetööd ei toimu.

strelka-left REGISTREERIMINE

Lisainfo:

Ljudmilla Nikolajenko, õppealajuhataja (1.- 6. klassid). tel. 6 522 535

e-mail:  nikolajenko@mreal.tln.edu.ee

?nbsp;

Viimati muudetud: 13.03.2019

Lehekülge haldab:

A.Venevtsev, e-mail: admin@mreal.tln.edu.ee

pilt12

Loe edasiSulge

Sorobum-mentaalse aritmeetika kool.

Põnev töötuba 1.a ja 1.b klassiõpilastele 5.aprillil toimus OksanaPuzikova ja Jekaterina Strugovets`i juhendamisel.

news19 04_004

"Aga mul on ükskõik! Olen hea!"

Vladimir Majakovski
Pühapäeval,7.aprillil, meie gümnaasiumi õpilased külastasid lavastust "Vladimir",mis on loodud Majakovski eluloo ja loomingu ainetel. Lavastus oli mitmekesine ja ere.Laval meil õnnestus näha tantsuteatri "Rada" kollektiivi, Vene teatri näitlejaid Dmitri Kosjakovi ja Aleksandr Domovoi`d,muusikuid Ilja Solovjovi (Mostband) ja Sergei Saveljevit ning legendaarse  grupi "Akvarium" kuldse  koosseisu kuuluvat  Aleksandr Aleksandrovi (Fogot). Emotsioonid olid  üle pea!
news19 04_003

Kestlik areng 2030

Nüüd on võimalik tutvuda ÜRO kestliku arengu 2030 õppematerjalide eesmärkide ja käsitlevate teemadega. Materjale saab kasutada ka lõimitud tundides. Materjalid õpetajatele avanevad QR koodi alt. Komplekti kasutamiseks saab Rohelise Kooli töörühma juhi käest. Täname materjalide autoreid: Georg Aher, Helen Tuusti, Martin Aher, Urmas Lekk. Suur tänu ka Keskkonnainvesteeringute Keskusele abi eest materjali koostamises ja väljaandmises.

news 19_04_04

Kõik uudised