Lugupeetud lastevanemad!

Alates 21.oktoobrist 2015 alustas tööd Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasiumi lastevanemate klubi,  mille raames viiakse läbi temaatilisi seminare vanematele aktuaalsetel teemadel, kus te saate vastuseid teid huvitavatele küsimustele, õpite, kuidas ületada tekkivaid probleeme,kuidas  olla oma lapsele ja koolile toeks. Kutsume teid järjekordsele kohtumisele, mis toimub 24.novembril 2015, algusega kell 17.30 kooli aulas (teisel korrusel). Kohtumise teemaks on "Õige-vale lapsevanem: erinevad kasvatusstiilid perekonnas." On oodatud kõigi vanuserühmade lastevanemad.

Lugupidamisega, Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium

 

 

2015./2016.õ.a. Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasiumis on avatud neli 1.klassi.

 

1.a klass – õpetaja Svetlana Zahharova

1.b klass- õpetaja Irina Žedeleva

1.c klass( süvendatud eesti keele õppega)- õpetaja Aleksandra Pavli

1.d klass(väikeklass) - õpetaja Anna Mihhaljova


2015./2016.õ.a. Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasiumis on avatud 10.klass, kus on olemas järgmised õppesuunad:

  • keemia – matemaatika õppesuund
  • sotsiaal-humanitaar õppesuund

 

Lisainfo:

Svetlana Butkovskaja, õppealajuhataja
e-mail:butkovskaja@mreal.tln.edu.ee

 

 

Ühisprojekt Arte Gümnaasiumiga "Me armastame Eestimaad"

 

 

Viimati muudetud: 13.10.2015

Lehekülge haldab:

A.Venevtsev, e-mail: admin@mreal.tln.edu.eeHea koolipere!

 1. september 2015 on Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasiumi jaoks ajalooline hetk, kuna just sel päeval avab meile uksed täielikult renoveeritud, hele, rõõmsameelne, kaasaegsete tingimustega koolimaja.
Remont kestis terve aasta ning selle ajaga on muutunud kool nii väljaspool kui ka sees.
Kooli üldpindala on suurenenud u 1/3 võrra. Nüüd on garderoob 0-korrusel, kus igal klassil on oma boks, on eraldi "meistrikoda" keraamikaesemete valmistamiseks. Samas on muutunud
spordivõimalused: 0-korrusel on kaks väikest spordi-/mängusaali, mis võimaldavad tegemist karate, maadluse, võimlemisega jms. 1. korrusel on suur võimas spordisaal, mille pindala on u 600m2. Igas saalis on kasutatud kvaliteetsed vastupidavad materjalid, mis on paljudes spordiasutustes ning sobivad professionaalse spordi jaoks. Saalide kõrval on avarad ja mugavad pesuruumid.
Ruumidest on huvitava lahendusega tehnoloogia ja tööõpetuse ning
käsitöö- ja kodunduse kabinetid, mis on varustatud uhkete seadmetega ning võimaldavad ennast tunda täieliku meistrina nt kokanduses või metall-, klaasitööstuses; raamatukogukompleks, kus nii raamatukogu, lugemissaal, raamatute hoidla asuvad ühes kohas. 3. korrusel on 36-kohaline arvutiklass, mis annab võimaluse korraldada tunnid ja koolitused suuremale grupile. 4. korrusel on konverentsisaal, kuhu mahub
72 inimest.
Aga on loodud mitte ainult atraktiivne välimus, vaid on ka tehtud uued või vahetatud vanad tehnoloogilised süsteemid: vee- ja kanalisatsioonitorud, soojustrassid, nõrkvoolusüsteemid, ventilatsioon.

Meie jaoks on õige aeg õppida tundma uut koolimaja, avastada selle uued võimalused, hoida peremehelikult ja säilitada korras ja puhtuses, kuna kool on tõesti nagu "teine kodu" nii õpilastele kui ka kooli töötajatele.
Ilusat ja edukat õppeaastat kõikidele!

 

Lugupidamisega

Natalja Vergun

Kooli direktor

Õnnitleme!

Õnnitleme!

4.k klassi õpilane Olesja Mazur sai 2. ja 2. koha

karate võistlustel!

Tubli!

   

Kontsert „Hüvastijätt sügisega"

Täna, 24.novembril, toimus meie gümnaasiumis väga tore üritus algkooli õpilastele: lauldes, luuletusi lugedes ja mõistatusi lahendades me jätsime hüvasti sügisega. Toimus tore kontsert „Hüvastijätt sügisega". Tore oli ka see, et meiega koos laulma tulid ka 3.klasside Arte Gümnaasiumi õpilased. Nad laulsid kaasa, tutvusid meie renoveeritud koolimajaga ning proovisid ka meie võimlates natuke võimelda.

Õnnitleme!

Palju õnne !

10.klassi õpilane Artjom Pahhomov sai Kultuuriministeeriumi ja

Kodanikuhariduse programmi MINU RIIK poolt kodanikupäevaks 2015

väljakuulutatud XIV esseekonkursil "MUUSIKA ÜHENDAB" eripreemia!

Õpetaja Anneli Kristal. Oled tubli , Artjom!

Kõik uudised