Austatatud 1.-7. klassi lastevanemad!

Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium alustab registreerimist kooli sügislaagrisse „Tark koolivaheaeg“, mis toimub 22.10.-26.10.2018. "Targa koolivaheaja" teemaks on „Šokolaad ja ettevõtlus“. Targal koolivaheajal toimuvad šokolaadi kommikarpide valmistamise meistriklassid, korraldatakse teaduseksperimendid šokolaadi koostise uurimiseks ning tehakse Lego konstruktorist šokolaadikommide karussell, rong šokolaadi transportimiseks ning robotid-kommipakkijad. Lisaks hakkavad lapsed joonistama nii paberil kui arvutiprogrammide abil šokolaadi ümbrise disainjooniseid, millest tehakse päris eksemplarid šokolaadi ümbriste loomiseks, mis võivad saada TMRGi brändikingituseks kooli partneritele.

Poster4

Targal koolivaheajal külastavad 3.-7. klasside õpilased Kalevi šokolaadivabrikut, 1.-2. klassi õpilased saavad külastada šokolaadikommide valmistamise meistriklassid šokolaadimuuseumis.

Tuleb mainida, et see on esimene aasta, kui me avame laagrirühma 5.-7. klassi õpilastele, enne seda oli laager ainult algkooli õpilastele.

Kõik üritused toimuvad vene keeles või tõlkimisega vene keelde.

Programm „Tark koolivaheaeg” kestab iga päev kell 10.00-16.00 (va kolmapäev 09:00-15:00), toitlustamine kaks korda päevas.

Laagri osalustasu on 40 eur (arve alusel) + 3 eur (raha transpordikulude katteks tuua sularahas laagri esimesel päeval).

Registreerimine kuni 10.10.2018. Kiirustage, kohtade arv on piiratud!

Lisainfo tel. 55648920 või emailil arendusjuht@mreal.tln.edu.ee

Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium osaleb
ülemaailmses projektis "Roheline kool".
Meie blogi lugege siit: Projekt "Roheline kool"

Viimati muudetud: 12.09.2018

Lehekülge haldab:

A.Venevtsev, e-mail: admin@mreal.tln.edu.ee

kool1

Loe edasiSulge

Palju õnne!

Palju õnne 2.b klassi õpilasele Jegor Rattikule, kes Kohtla-Järvel tae-kvon-do võistlustel sai 1. koha. Tubli!

Projekt "Peatu, vaata, veendu!"

Septembri ja oktoobri jooksul 5.-6.  klasside õpilased osalesid projektis "Peatu, vaata, veendu!". Projekti viivad läbi Maanteede Amet ja Politsei ja piirivalve amet. Projekti eesmärgiks on pöörata laste tähelepanu sellele, et teed ületada tuleb tähelepanelikult. Teedületades peab arvestama ohtlike situatsioonide tekkimisega seoseskiire elutempoga, teiste kõrvalesemete mõjuga, mis hajutavad laste tähelepanu (kõrvaklapid, mobiiltelefonjms).

Rahvuskultuurid kooli

Juba 3. aastat osaleb TMRG projektis "Rahvuskultuurid  kooli". Sellel nädalal 7. klasside õpilased said teada, kuidas valmistada korea pidutoitu Kamdi cha või "kartul korea moodi" - see on teravamaitseline suupiste. Kam on kartul ja cha on salat.

Kõik uudised