Alates 20.09.2014 Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasiumis alustasid tööd algkooli eelklassid:

1.grupp-õpetaja Svetlana Zahharova, kab.206

2.grupp-õpetaja Irina Žedeleva, kab.208

Tunniplaan:

Alates 13.10.2014 alustab tööd  3.eesti keele süvendatud õppega eelklass

-õpetaja Ljudmilla Perepjolkina, kab. 105
Tunniplaan:

Lugupeetud õpilaste vanemad!

Teisipäeval, 30.09.2014, (aadressil Ed. Vilde tee 69, 12912 Tallinna) toimus lastevanemate koosolek. Selle materjalid on siin.

Administration

Lugupeetud ettevalmistusklassi õpilaste vanemad!

Kolmapäeval, 17.09.2014 kell 17.30, kooli aulas (aadressil Ed. Vilde tee 69, 12912 Tallinna) toimus lastevanemate koosolek. Selle materjalid on siin.

Administration

Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium jätkab vastuvõttu 5. eesti keele süvaõppega klassi (loodusõpetus, inimeseõpetus, muusika, kunst, kehaline kasvatus, eesti kirjandus) 2014./2015. õppeaastaks.

Edasi...

Viimati muudetud: 19.09.2014

Lehekülge haldab:

A.Venevtsev, e-mail: admin@mreal.tln.edu.ee

TALLINNA MUSTAMÄE REAALGÜMNAASIUMI ÕA 2014/2015

Siiralt õnnitlen kõiki õpilasi, kolleege, lastevanemaid ja kõiki kooli sõpru õa 2014/2015 alguse puhul!

Soovin õpilastele uusi avastusi, kolleegidele julgust ja innustust oma ideede ellu viimisel, lastevanematele tugevat tervist ja kannatlikkust ning koostöövalmidust kooliga!

Käesolevaga teatan, et õa 2014/2015 toimub Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasiumi hoone täielik renoveerimine. Seoses sellega hakkab gümnaasium alates 01. septembrist 2014 töötama Tallinna 37. Keskkooli ruumides (Ed.Vilde tee 69) ühes vahetuses. Palun suhtuda ajalistesse raskustesse mõisltikult, täielikku renoveerimist elasid üle paljud Tallinna koolid. Meile avab uksed ilus, elurõõmus ja kaasaegne koolimaja.

Lisateavet võimalikest muudatustest õppeprotsessis ja gümnaasiumi töökorralduses saab jälgida kooli veebilehel www.mreal.tln.edu.ee, küsida e-maili teel mreal@mreal.tln.edu.ee või telefonil +372 5663 0119, tel. 6522 533.

Jõudu ja edu meile kõigile!

Lugupidamisega ja mõistvale suhtumisele lootes, Natalja Vergun Kooli direktor

Euroopa keeltepäev

Euroopa keeltepäeva veebiviktoriini auhinnad on loositud!

26.septembril 2014 toimus Euroopa keeltepäeva raames iga-aastane veebiviktoriin. Kokku osales viktoriinis üle 2300 õpilase üle kogu Eesti. Kõikidele küsimustele vastas õigesti 402 osalejat. Ka meie kooli 12.r klassi õpilased ja juhendaja Anneli Kristal olid tublimate vastajate seas.

Kõik maksimumpunktide saajad said tänukirja viktoriinil osalemise eest:

Aleksandr Morozov

Kristina Batrak

Roman Naduvaev

Alla Pavlova

Maksim Djurjagin

Auhinnad aga said: ALEKSANDR MOROZOV ja KRISTINA BATRAK.

Palju õnne!

Täname kõiki osalejaid!

Õnnitleme!

27.septembril 2014 toimus Rahvusvaheline turniir taekvon-dos Open Riga Cup 2014, milles osalesid võistkonnad Venemaalt, Eestist, Soomest, Ukrainast ja Lätist. Võisteldi erinevates vanuserühmades. Turniir toimus "Riia sügise" võitluskunstide festivali raames.

4.a klassi õpilane Vladislav Tšurilin

saavutas kaks 1.kohta vanuserühmades 9-10 ja 10-12 aastat.

Palju õnne sulle, Vladislav!

27.septembril 2014  toimus Rahvusvaheline turniir taekvon-dos Open Riga Cup 2014, milles osalesid võistkonnad  Venemaalt,Eestist, Soomest,  ukrainast ja Lätist. Võisteldi erinevates vanuserühmades. Turniir toimus "Riia sügise" võitluskunstide festivali raames. 4.a klassi õpilane Vladislav Tšurilin saavutas  kaks 1.kohta vanuserühmades 9-10 ja 10-12 aastat. Palju õnne sulle, Vladislav!

Rahvusvaheline kosmose nädal

Rahvusvaheline kosmose nädal tähistati ajavahemikul 4.-10.oktoober. Meie gümnaasiumi algkooli osa õpilased osalesid selles . Selle nädala raameskorraldati joonistuste ja ruumiliste esemetekonkurss. 3.-4.klasside õpilased osalesid kosmoseteemalises viktoriinis. Vaadati ka kosmoseteemalise filmi, 13.oktoobril tehti kokkuvõte ja toimus osalejate autasustamine.

Kõik uudised