Alates 01.09.2014 Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasiumis töötab 5. eesti keele süvaõppega klass (ained eesti keeles: loodusõpetus, inimeseõpetus, muusika, kunst, kehaline kasvatus, eesti kirjandus).

Alates 20.09.2014 Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasiumis alustasid tööd algkooli eelklassid:

1.grupp-õpetaja Svetlana Zahharova, kab.206

2.grupp-õpetaja Irina Žedeleva, kab.208

Tunniplaan:

3.grupp - eesti keele süvendatud õppega eelklass-õpetaja Ljudmilla Perepjolkina, kab. 105

Tunniplaan:

Ühisprojekt Arte Gümnaasiumiga "Me armastame Eestimaad"

Lugupeetud õpilaste vanemad!

Teisipäeval, 30.09.2014, (aadressil Ed. Vilde tee 69, 12912 Tallinna) toimus lastevanemate koosolek. Selle materjalid on siin.

Juhtkond

Lugupeetud ettevalmistusklassi õpilaste vanemad!

Kolmapäeval, 17.09.2014 kell 17.30, kooli aulas (aadressil Ed. Vilde tee 69, 12912 Tallinna) toimus lastevanemate koosolek. Selle materjalid on siin.

Juhtkond

Viimati muudetud: 10.11.2014

Lehekülge haldab:

A.Venevtsev, e-mail: admin@mreal.tln.edu.ee

TALLINNA MUSTAMÄE REAALGÜMNAASIUMI ÕA 2014/2015

Siiralt õnnitlen kõiki õpilasi, kolleege, lastevanemaid ja kõiki kooli sõpru õa 2014/2015 alguse puhul!

Soovin õpilastele uusi avastusi, kolleegidele julgust ja innustust oma ideede ellu viimisel, lastevanematele tugevat tervist ja kannatlikkust ning koostöövalmidust kooliga!

Käesolevaga teatan, et õa 2014/2015 toimub Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasiumi hoone täielik renoveerimine. Seoses sellega hakkab gümnaasium alates 01. septembrist 2014 töötama Tallinna 37. Keskkooli ruumides (Ed.Vilde tee 69) ühes vahetuses. Palun suhtuda ajalistesse raskustesse mõisltikult, täielikku renoveerimist elasid üle paljud Tallinna koolid. Meile avab uksed ilus, elurõõmus ja kaasaegne koolimaja.

Lisateavet võimalikest muudatustest õppeprotsessis ja gümnaasiumi töökorralduses saab jälgida kooli veebilehel www.mreal.tln.edu.ee, küsida e-maili teel mreal@mreal.tln.edu.ee või telefonil +372 5663 0119, tel. 6522 533.

Jõudu ja edu meile kõigile!

Lugupidamisega ja mõistvale suhtumisele lootes, Natalja Vergun Kooli direktor

Lõimumisprojekt "Me armastame Eestimaad"

13.,24. ja 25. novembril 2014 meie õpilased osalesid projekti "Me armastame Eestimaad" üritustes, mis toimusid ARTE Gümnaasiumis.

Täname meie õpetajaid Olga Ivanovat, Svetlana Zahharovat, Ljubov Kolesnikut, Küllike Reitsnikut, kes valmistasid õpilasi ette ja toetasid neid ürituste ajal. Täname ka 3.k,6.a,6.b ja 12.rlsk klasside õpilasi, kes olid valmis meie gümnaasiumi esindama ja olid aktiivsed ja innukad!

Samuti täname ka 3.a ja 3.b klasside õpilasi ja nende klassijuhatajaid Anna Mihhaljovat ja Larissa Budnitskajat suurepäraste kaartide valmistamise eest kingituseks ARTE Gümnaasiumi õpilastele.

Õpioskuste võistlus 2014

24.novembril ühisprojekti "Me armastame Eestimaad " raames toimus ARTE Gümnaasiumi ruumides õpioskuste võistlus 4.-6.klasside õpilastele. Meie kooli võistkondades olid 4.a ja 6.a klassi õpilased. Õpilasi toetas õpetaja Svetlana Zahharova ja ka 12.klassi õpilased Anastassia Guljakina ja Viktoria Tartõnskihh.

Kodanikupäev

Täna, 26.novembril 2014 toimusid meie gümnaasiumi aulas kodanikupäevale pühendatud üritused. 1.tunni ajal olid seal 1.-2. klassid (juhendaja-õpetaja Ingrid Reiman), 2.tunni ajal-3.-4. klassid (juhendaja-õpetajad Anna Mihhaljova ja Svetlana Zahharova), 3.tunni ajal 5.-6. klassid( juhendaja-õpetajad Svetlana Zvonarjova ja Sergei Zvonarjov), 5.tunni ajal 9.,10.,11.,12. klassid - aukülaliseks oli Eesti kaitsevägede juhataja asetäitja polkovnik Artur Tiganik, 6.tunni ajal 7.-8.klassid (juhendaja-õpetaja riigikaitse õpetaja , kapten Deniss Metsavas).

Kõik uudised