Informatsioon  õpilastele ja nende vanematele.

Koolivaheajal on olemas võimalus saada konsultatsiooni õppeainetes ja ka  praktilise või uurimistöö kirjutamises eelnevalt kooskõlastades aega õpetajatega.
Konsultatsioonide ajad:

22.12.2014
ajavahemikul 11-30 - 15-00

29.12.2014
ajavahemikul 11-30 - 15-00

Lugupidamisega

Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium

Alates 01.09.2014 Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasiumis töötab 5. eesti keele süvaõppega klass (ained eesti keeles: loodusõpetus, inimeseõpetus, muusika, kunst, kehaline kasvatus, eesti kirjandus).

Alates 20.09.2014 Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasiumis alustasid tööd algkooli eelklassid:

1.grupp-õpetaja Svetlana Zahharova, kab.206

2.grupp-õpetaja Irina Žedeleva, kab.208

Tunniplaan:

3.grupp - eesti keele süvendatud õppega eelklass-õpetaja Ljudmilla Perepjolkina, kab. 105

Tunniplaan:

Ühisprojekt Arte Gümnaasiumiga "Me armastame Eestimaad"

Viimati muudetud: 12.12.2014

Lehekülge haldab:

A.Venevtsev, e-mail: admin@mreal.tln.edu.ee

TALLINNA MUSTAMÄE REAALGÜMNAASIUMI ÕA 2014/2015

Siiralt õnnitlen kõiki õpilasi, kolleege, lastevanemaid ja kõiki kooli sõpru õa 2014/2015 alguse puhul!

Soovin õpilastele uusi avastusi, kolleegidele julgust ja innustust oma ideede ellu viimisel, lastevanematele tugevat tervist ja kannatlikkust ning koostöövalmidust kooliga!

Käesolevaga teatan, et õa 2014/2015 toimub Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasiumi hoone täielik renoveerimine. Seoses sellega hakkab gümnaasium alates 01. septembrist 2014 töötama Tallinna 37. Keskkooli ruumides (Ed.Vilde tee 69) ühes vahetuses. Palun suhtuda ajalistesse raskustesse mõisltikult, täielikku renoveerimist elasid üle paljud Tallinna koolid. Meile avab uksed ilus, elurõõmus ja kaasaegne koolimaja.

Lisateavet võimalikest muudatustest õppeprotsessis ja gümnaasiumi töökorralduses saab jälgida kooli veebilehel www.mreal.tln.edu.ee, küsida e-maili teel mreal@mreal.tln.edu.ee või telefonil +372 5663 0119, tel. 6522 533.

Jõudu ja edu meile kõigile!

Lugupidamisega ja mõistvale suhtumisele lootes, Natalja Vergun Kooli direktor

Õnnitleme!

Õnnitleme

12. klassi õpilane Sergei Popov

suurepärase kohtunikuna esinemise eest

Maailmameistrivõistlustel Jäähokis(2. divisioon, A grupp).

Tervisepäev toimus!

12.detsembril oli meie gümnaasiumis talvine Tervisepäev 1.-5.klasside õpilastele. Programmis oli spordipidu, üritused Terase Spordikeskuses(korvpall), loengud "Isiklik turvalisus", "Päästjate nõuanded", vestlus tervislikust toitumisest jpm. Kõik üritused toimusid täismahus. Suusapäev Nõmme Spordikeskuses 6.-12.klassidele , kahjuks, jäi ära-suusarada sulas ära.

Päkapiku Jõulutöökoda

Päkapiku töökoda. 2.-4. klasside õpilased osalesid Päkapiku Jõulutöökoja töös Kännukuke raamatukogus. Lapse oma kätega tegid kaunistusi Jõuludeks ja Uueks Aastaks.

Kõik uudised