Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium alustab õpilaste vastuvõttu 2016/17 õppeaastal ettevalmistusklassi

Kas te soovite,

• Et teie laps tunneks ennast koolis mugavalt? Et teda õpetaksid kvalifitseeritud õpetajad?
  • Et vajadusel oleks teie laps järelvalve all pikapäevarühmas?
  • Et pärast tunde oleks teie laps hõivatud loomingulise tegevusega (spordi- ja huviringides) ilma omapoolse tasuta?
  • Et teie lapsel oleks võimalik külastada erinevaid huviringe kõrval asuvas Mustamäe Laste Loomingu Majas?
  • Et teie lapsele oleks tagatud kvaliteetne ja tervislik toit ning arstlik kontroll tema tervise üle?
  • Et vajadusel pakuks tugiteenust logopeed, psühholoog, tasandusõpetaja ja sotsiaalpedagoog?

Kui "jah", siis " Tere tulemast!"

Avalduse võib esitada:

1.elektrooniliselt(avaldus peab olema digitaalselt allkirjastatud,lapse ja vanemate dokumentide koopiad saata elektroonilisel kujul aadressile mreal@mreal.tln.edu.ee. või

2.paberkandjal(avalduse, vanemate ja lapse dokumentide koopiad võib teha kohapeal).

Lisainfo:

1. Eelklasside lastevanemate koosolek toimub 08.09.2016, kell 17.30.
  2. Õppetöö algab septembri 2016 keskpaigast.

Dokumentide vastuvõtt:

Esmaspäev, teisipäev, kolmapäev, 09.00-17.00 kantseleis, neljapäev, reede 09.00 – 16.00 kantseleis

tel.6522-533, kantselei

Ljudmilla Nikolajenko, õppealajuhataja, tel. 6522-535,

e-mail: nikolajenko@mreal.tln.edu.ee

2016./2017.õ.a.

Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium avab 10.klassi, kus on olemas järgmised õppesuunad:

• keemia – matemaatika õppesuund
  • sotsiaal-humanitaar õppesuund

Lisainfo:

Svetlana Butkovskaja, õppealajuhataja
e-mail:butkovskaja@mreal.tln.edu.ee

Ühisprojekt Arte Gümnaasiumiga "Me armastame Eestimaad"

Viimati muudetud: 13.10.2015

Lehekülge haldab:

A.Venevtsev, e-mail: admin@mreal.tln.edu.ee

Lugupeetud lastevanemad-autojuhid!

Kooli kõrval asuval territooriumil toimusid liikluskorralduses teatud muudatused: pandi üles liiklusmärgid, mis keelavad sellel alal peatumist, parkimist ja sissesõitu. Samuti kogu kollase joone pikkuses paigaldati jalakäijate tsooni piiravad kollased tõkendid. Palume olla tähelepanelikud ning rangelt jälgida liikluseeskirju meie laste ohutu liikumise eesmärgil.

Lugupidamisega,
Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium.

Loeng ja energeetika näitus-"Särtsu!"

4.mail kooli aulas toimus loeng "Tänapäev elektrienergia tootmises ja selle mõju keskkonnale" 8.-10. ja 11.klasside õpilastele. Fuajeesse oli paigaldatud rändnäitus "Särtsu!".

Loominguline töötuba

Toimus loominguline töötuba Mustamäe lasteaedade kasvatajatele teemal "Aastaajad" . Õpetajad Larissa Budnitskaja ja Marina Rõmar.

Ühisprojekt "Me armastame Eestimaad"

28.aprillil 2016 "Me armastame Eestimaad" ühisprojekti raames toimus meie gümnaasiumis tore üritus, mille läbiviijaks oli õpetaja Irina Tšitšejeva. 6.klasside õpilased TMRGst ja ARTEst valmistasid tervisliku burgeri ja tegid veel palju muud huvitavat. Kohtumise lõpus oli hea võimalus suhelda ja hamburgereid maitsta.

Kõik uudised