Lugupeetud õpilased ja vanemad!                   94ac858f254d9b68ae1abd20b4be5853c439fcd1 00

Vastavalt Eesti Vabariigi Valitsuse otsusele jätkab Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium distants/koduõpet. Vajadusel selline õppevorm saab pikenduse.

Põhilised muudatused alates 30.03.2020 on seotud riikliku õppekava täismahus täitmisega:

distantsõppeaeg on ajavahemikul 8:00 - 14:00

14:00 - 14:45-aineõpetajate konsultatsioonid elektroonposti teel

õppeprotsessi ajal on ette nähtud lõunaaeg

Tunniplaanis peale lõunat olevate tundide ülesannete täitmist planeerib õpilane iseseisvalt, lähtudes nädalaõppekoormusest ning esitab täidetud ülesanne õpetajale peale toimunud tundi nädala jooksul õpetaja poolt määratud tähtajaks.

Lisas on järgmised dokumendid:

unnamed koduse/distantsõppetöö korraldus Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasiumis

unnamed informatsioon kooli raamatukoguhoidjalt

unnamed distantstundide tunniplaan alates 30.03.2020

unnamed Tugiteenuste spetsialistide tunnid alates 30.03.2020

unnamed huvitav lugemine

Õpilastel on soovitatud koju jääda. Vanemaid palume jälgida, et lapsed järgiksid tegevuse keelu väljaspool kodu.

Meie õpetajad on valmis väljakutse vastu võtma ning teiega koos saame me selle situatsiooniga hakkama.

Olge terved!

teie TMRG

Õpilaspilet alates 01.01.2020

valnese-pilet

Lugupeetud lastevanemad ja õpilased!

Seoses õpilaspiletite valmistamise teenusega tegeleva firma vahetusega, palume Teid uusi pileteid mitte tellida. Info õpilaspiletite tellimise võimaluse kohta teise firma kaudu lisame esimesel võimalusel.

NB! Olemasolevad ja varem tellitud piletid kehtivad, uusi tellida ei ole vaja.

Lugupidamisega, TMRG

Viimati muudetud: 19.01.2020

Lehekülge haldab:

A. Kuntsmann, e-mail: infojuht@mreal.tln.edu.ee

pilt12

Loe edasiSulge

Toidupakkide väljastamine 22.04.2020

Lugupeetud õpilased ja lapsevanemad!

92358116 3700748139997868_3901731102674386944_o

Täname, et mõistvalt järgisite kooli kõike soovitusi ja juhiseid toidupakkide jagamisel.

Järgmine toidupakkide jagamine toimub 22.04.2020.a.

Palume kinnitada oma soov saada toidupakk. Eelnev registreerimine on annuleeritud.

Registreerimine

Täitmise tähtaeg: 13.04.2020 23:59.

Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium

Toidupakkide väljastamine 08.04.2020.

paket3

Lugupeetud lapsevanemad!

8. aprillil kell 9.00 kuni 14.30 saavad toidupaki kõik lapsed, kes on ennast eelnevalt registreerinud.

unnamed Toidupaki kättesaamise juhised on lisatud.

Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium

Kallis koolipere!

7.aprillil tähistatakse kogu maailmas tervisepäev.

Tervisepäev

Meie gümnaasium ühineb selle üritusega, seepärast 7.aprilli pakume teile veeta eriti huvitavalt, ilma tavaliste tundide ja kodutöödeta.

Sellel päeval kutsume õpilasi loobuma nutiseadmete kasutamisest ning pühendama oma aega teid ümbritsevatele huvitavatele asjadele ja nähtustele.

Saatke pilte ja videoid konkursile "Tervisepäev" aadressile huvijuht@mreal.tln.edu.ee

Konkurss toimub erinevates nominatsioonides, sellepärast kirja teemal palume märkida nominatsiooni, ees- ja perekonnanimi ja klass.

Konkursile oodatakse nii õpilaste kui ka õpetajate töid.

Fotosid võib saata kuni 7.aprillini!

Kõige kreatiivsemaid ja aktiivsemaid õpilasi ootab auhind!

Nominatsioonid:

Kõige magusam ärkamine

Kõige tervislikum hommikusöök

Kõige reipavam soojendus

Kõige tervislikum lõuna

#stayhome #оставайсядома #püsikodus

Nutiseadmeteta õhtu

Kõige tervislikum uni

Et see päev mööduks eriliselt, pakume teile huvitavaid nõuandeid ja fakte, millega saate te tutvuda slaidprogrammis

Olge terved!

Kõik uudised