Lugupeetud tulevaste 1.klassi õpilaste vanemad!

Neljapäeval, 26.05.2016, algusega kell 17.00 toimub lõputund, kuhu  on kõik vanemad kutsutud.
Teisipäeval,31.05.2016, algusega kell 17.30 toimub lastevanemate koosolek. Teid ootavad Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasiumi administratsioon , logopeed ja psühholoog.

Administratsioon.

Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium alustab õpilaste vastuvõttu 2016/17 õppeaastal ettevalmistusklassi

Kas te soovite,

• Et teie laps tunneks ennast koolis mugavalt? Et teda õpetaksid kvalifitseeritud õpetajad?
  • Et vajadusel oleks teie laps järelvalve all pikapäevarühmas?
  • Et pärast tunde oleks teie laps hõivatud loomingulise tegevusega (spordi- ja huviringides) ilma omapoolse tasuta?
  • Et teie lapsel oleks võimalik külastada erinevaid huviringe kõrval asuvas Mustamäe Laste Loomingu Majas?
  • Et teie lapsele oleks tagatud kvaliteetne ja tervislik toit ning arstlik kontroll tema tervise üle?
  • Et vajadusel pakuks tugiteenust logopeed, psühholoog, tasandusõpetaja ja sotsiaalpedagoog?

Kui "jah", siis " Tere tulemast!"

Avalduse võib esitada:

1.elektrooniliselt(avaldus peab olema digitaalselt allkirjastatud,lapse ja vanemate dokumentide koopiad saata elektroonilisel kujul aadressile mreal@mreal.tln.edu.ee. või

2.paberkandjal(avalduse, vanemate ja lapse dokumentide koopiad võib teha kohapeal).

Lisainfo:

1. Eelklasside lastevanemate koosolek toimub 08.09.2016, kell 17.30.
  2. Õppetöö algab septembri 2016 keskpaigast.

Dokumentide vastuvõtt:

Esmaspäev, teisipäev, kolmapäev, 09.00-17.00 kantseleis, neljapäev, reede 09.00 – 16.00 kantseleis

tel.6522-533, kantselei

Ljudmilla Nikolajenko, õppealajuhataja, tel. 6522-535,

e-mail: nikolajenko@mreal.tln.edu.ee

2016./2017.õ.a.

Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium avab 10.klassi, kus on olemas järgmised õppesuunad:

• keemia – matemaatika õppesuund
  • sotsiaal-humanitaar õppesuund

Lisainfo:

Svetlana Butkovskaja, õppealajuhataja
e-mail:butkovskaja@mreal.tln.edu.ee

Ühisprojekt Arte Gümnaasiumiga "Me armastame Eestimaad"

Viimati muudetud: 13.10.2015

Lehekülge haldab:

A.Venevtsev, e-mail: admin@mreal.tln.edu.ee

Lugupeetud lastevanemad-autojuhid!

Kooli kõrval asuval territooriumil toimusid liikluskorralduses teatud muudatused: pandi üles liiklusmärgid, mis keelavad sellel alal peatumist, parkimist ja sissesõitu. Samuti kogu kollase joone pikkuses paigaldati jalakäijate tsooni piiravad kollased tõkendid. Palume olla tähelepanelikud ning rangelt jälgida liikluseeskirju meie laste ohutu liikumise eesmärgil.

Lugupidamisega,
Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium.

Muinasjutu juures külas.

24.mail 2., 3., 4.a ja 5.c klasside õpilased reisisd A.Puškini muinasjuttudes. Projektis osalesid 7.a ja 5.c klasside õpilased.

Õpetaja : Alla Oja

Õnnitleme!

Palju õnne!

Mustamäe linnaosa kergejõustiku võistlustel olid meie õpilased tublid:

6.b klassi õpilane Polina Skorkina - 600 meetri jooks-1.koht

7.a klassi õpilane Leo Moltsar-kaugushüpped-2.koht

7.c klassi õpilane Pavel Nerutšev-1000meetri jooks-3.koht

Õpetajad: Olga Didõk ja Aleksandr Putivtsev

Olete tublid!

Laat-aktsioon "Sina mulle , mina sulle" ja kontsert lastevanematele.

23.mail edukalt sai korraldatud laat-aktsioon "Sina mulle , mina sulle". Fotod sündmuskohalt. Õpilased soovisid jätkata aktsiooni ka edaspidi.

Samal päeval algusega kell 17.30 toimus ka kontsert lastevanematele. Meie gümnaasiumi õpilaste esinemised võeti soojalt vastu.

Kõik uudised