Lugupeetud ettevalmistusklassi õpilaste vanemad!

Kolmapäeval, 17.09.2014 kell 17.30, kooli aulas (aadressil Ed. Vilde tee 69, 12912 Tallinna) toimus lastevanemate  koosolek. Selle materjalid on siin.

Administration

Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium jätkab vastuvõttu 5. eesti keele süvaõppega klassi (loodusõpetus, inimeseõpetus, muusika, kunst, kehaline kasvatus, eesti kirjandus) 2014./2015. õppeaastaks.

Edasi...

Viimati muudetud: 08.04.2014

Lehekülge haldab:

A.Venevtsev, e-mail: admin@mreal.tln.edu.ee

TALLINNA MUSTAMÄE REAALGÜMNAASIUMI ÕA 2014/2015

Siiralt õnnitlen kõiki õpilasi, kolleege, lastevanemaid ja kõiki kooli sõpru õa 2014/2015 alguse puhul!

Soovin õpilastele uusi avastusi, kolleegidele julgust ja innustust oma ideede ellu viimisel, lastevanematele tugevat tervist ja kannatlikkust ning koostöövalmidust kooliga!

Käesolevaga teatan, et õa 2014/2015 toimub Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasiumi hoone täielik renoveerimine. Seoses sellega hakkab gümnaasium alates 01. septembrist 2014 töötama Tallinna 37. Keskkooli ruumides (Ed.Vilde tee 69) ühes vahetuses. Palun suhtuda ajalistesse raskustesse mõisltikult, täielikku renoveerimist elasid üle paljud Tallinna koolid. Meile avab uksed ilus, elurõõmus ja kaasaegne koolimaja.

Lisateavet võimalikest muudatustest õppeprotsessis ja gümnaasiumi töökorralduses saab jälgida kooli veebilehel www.mreal.tln.edu.ee, küsida e-maili teel mreal@mreal.tln.edu.ee või telefonil +372 5663 0119, tel. 6522 533.

Jõudu ja edu meile kõigile!

Lugupidamisega ja mõistvale suhtumisele lootes, Natalja Vergun Kooli direktor

Tervisepäev 2014

18.septembril toimus meie gümnaasiumis Tervisepäev. Kõik planeeritud üritused on toimunud. Täname kõiki partnereid ja spetsialiste, kes osalesid meie tervisepäeva töös.

Tervisepäev

18.septembril 2014 on Tervisepäev. Tervisepäeva kavas 1.-12.klassidele on palju huvitavat. Traditsiooniliselt meie kooli õpilased sellel päeval külastavadnii sportlikke kui ka hariduslikke üritusi: psühholoogilisi treeninguid, loenguid hügieenist, tervisest, tervislikust eluviisist. Toimuvad jalutuskäigud Mustamäe pargis ja Nõmme metsas, viiakse läbi treeninguid ja näidatakse filme. Toimuvad ebatavalised trennid ka- naeru-Jooga treening ja sporditantude proov.

Tahaksime tänada kõiki koolitöötajaid, õpilasi ja spetsialiste teistest asutustest, kes aitavad kaasa tervisepäeva korraldamisel.

26. Üleestiline Üldlaulupidu ja 19. Üldtantsupidu "Puudutuste aeg

26.Üleestiline Üldlaulupidu ja 19.Üldtantsupidu "Puudutuste aeg" toimus 4.-6.juunil 2014 Tallinnas.

Sellel suurepärasel peol osales ka meie gümnaasiumi agklasside lastekoor. Lapsed kaua valmistusid esinemiseks, õppisid laulupeo kavas olnud laule, käisid ühendproovides. Aprillis koor läbis kuulamist, saades 8,4 punkti, mis on väga kõrge punktisumma. Koorijuht Ljudmila Sjomina närveeris väga, kuid jäi oma laujatega rahule. Koori esinemise korraldamises aitas palju kaasa õpetaja Küllike Reitsnik.

Kõik uudised