Gümnaasium

Õpilaste vastuvõtt

Elukohajärgse munitsipaalkooli määramise tingimused ja kord
Vastuvõtmise ja lahkumise kord

Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium alustab õpilaste vastuvõttu 2016/17 õppeaastal ettevalmistusklassi

Kas te soovite,

• Et teie laps tunneks ennast koolis mugavalt? Et teda õpetaksid kvalifitseeritud õpetajad?
  • Et vajadusel oleks teie laps järelvalve all pikapäevarühmas?
  • Et pärast tunde oleks teie laps hõivatud loomingulise tegevusega (spordi- ja huviringides) ilma omapoolse tasuta?
  • Et teie lapsel oleks võimalik külastada erinevaid huviringe kõrval asuvas Mustamäe Laste Loomingu Majas?
  • Et teie lapsele oleks tagatud kvaliteetne ja tervislik toit ning arstlik kontroll tema tervise üle?
  • Et vajadusel pakuks tugiteenust logopeed, psühholoog, tasandusõpetaja ja sotsiaalpedagoog?

Kui "jah", siis " Tere tulemast!"

Avalduse võib esitada:

1.elektrooniliselt(avaldus peab olema digitaalselt allkirjastatud,lapse ja vanemate dokumentide koopiad saata elektroonilisel kujul aadressile mreal@mreal.tln.edu.ee. või

2.paberkandjal(avalduse, vanemate ja lapse dokumentide koopiad võib teha kohapeal).

Lisainfo:

1. Eelklasside lastevanemate koosolek toimub 08.09.2016, kell 17.30.
  2. Õppetöö algab septembri 2016 keskpaigast.

Dokumentide vastuvõtt:

Esmaspäev, teisipäev, kolmapäev, 09.00-17.00 kantseleis

Neljapäev, reede 09.00 – 16.00 kantseleis

tel.6522-533, kantselei

Ljudmilla Nikolajenko, õppealajuhataja, tel. 6522-535,

e-mail: nikolajenko@mreal.tln.edu.ee

2016./2017.õ.a. Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium avab 10.klassi, kus on olemas järgmised õppesuunad:

• keemia – matemaatika õppesuund
  • sotsiaal-humanitaar õppesuund