Raamatukogu

Kallid õpilased, õpetajad ja lapsevanemad!

Tere tulemast Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasiumi raamatukokku!

Avatud: E., K., R.: 9.00-17.00, T., N. : 9.00-16-00

Tel: 652 2530

Töötajad: Galina Titkova

Veera Tšertilina  e-mail: vtsertilina@yandex.ru

Meil on nii laste kui ka täiskasvanute vene, eesti ja välismaine ilukirjandus. Meie lugemissaalis Te võite kasutada teatmekirjandust ja metoodilisi käsiraamatuid, lugeda ajalehti ja ajakirju, ja otsida Teile vajalikku informatsiooni arvutis. Raamatukogus korraldatakse regulaarselt temaatilisi väljapanekuid.

Raamatukogu lugejateks on meie kooli õpilased ja töötajad.

Kooli raamatukogu teenused:

• kojulaenutus

• kohalkasutus

• teatmeteenindus

Kooliraamatukogus toimub laenutamine tasuta. Kojulaenutuse tähtaeg on kuni kaks nädalat.Vajadusel võib laenutustähtaega pikendada. Koju ei laenutata teavikuid, mis on mõeldud kasutamiseks kohapeal lugemissaalis - entsüklopeediad, teatmeraamatud, haruldaste teavikute ainueksemplari. Ainekabinettidesse laenutatud teavikute eest vastutab kabineti valdaja. Kaotatud või rikutud raamatu on lugeja kohustatud asendama raamatukogu poolt samaväärseks tunnistatud teavikuga. Raamatukogus peab käituma viisakalt ja olema vaikselt, raamatukogu vara tuleb hoida ja kasutada säästvalt. Raamatukogu arvutid on mõeldud õppetöö tegemiseks ja info otsimiseks.

Õpikute, tööraamatute, töövihikute, kasutamise kord

Kooliraamatukogu kasutamise eeskiri

Statistilised näitajad:

• Põhikogu - 13947

• Õpikukogu - 11961

Olete oodatud meie raamatukogusse!

Kallid õpilased, õpetajad ja lapsevanemad!

Tere tulemast Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasiumi raamatukokku!

Avatud: Eesmaspäevast-reedeni: 9.00-17.00

Tel: 6-522-530

Töötajad: Galina Titkova

Viktoria Leppik

e-mail: vikusja1@yandex.ru

Raamatukogu lugejateks on meie kooli õpilased ja töötajad.

Kooli raamatukogu teenused:

·        kojulaenutus

·        kohalkasutus

·        teatmeteenindus

Statistilised näitajad:

01.12.2011

·         Põhikogu - 16000

·         Õpikukogu - 7000

Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium.

Vilde tee 64, Tallinn.

Olete oodatud meie raamatukogusse!!!!