Gümnaasium

Tervise edendamise koolis

logod6

Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasiumi tervisekomisjoni koosseisus:

Esimees: Julia Stantšik huvijuht huvijuht@mreal.tln.edu.ee
 Liikmed: Svetlana Butkovskaja õppealajuhataja(7.-12. klassid) butkovskaja@mreal.tln.edu.ee
Ljudmilla Nikolajenko õppealajuhataja(1.-6. klassid) nikolajenko@mreal.tln.edu.ee
Irina Jeremjenko medõde jeremjenko@mreal.tln.edu.eee
Natalja Gorbunova psühholoog gorbunova@mreal.tln.edu.ee
Irina Kudrjašova parandusõpetaja kudrjasova@mreal.tln.edu.ee
Tatiana Boytseva sotsiaalpedagoog boytseva@mreal.tln.edu.ee
Olga Ivanova õpetaja ivanova@mreal.tln.edu.ee
Olga Didõk õpetaja didik@mreal.tln.edu.ee