Vabaõhumuuseum

1.b klass reisis vabaõhumuuseumi. õpilased tutvusid vallakooli ajalooga, said teada , kuidas toimusid koolitunnid 100 aastat tagasi, proovisid kirjutada  sulega.

Õnnitleme!

Palju õnne!
9.b klassi õpilased Gleb Kudrin ja Igor Sušitski
said inglise keele viktoriinis "Our Capital Tallinn" 1. koha!

Õpetaja Olga Gams.

Lauahoki.

Gümnaasiumis toimus lauahoki turniir eesti lauahoki liidu treener Igor Saveljevi juhendamisel. Võitjad on :
1.koht-Nikolai Lomakin ( 7.a klass)
2.koht-Maksim Kulešov ( 7.a klass)
3.koht -Kristina Baljajeva(8.b klass)

Loengud tervislikust toitumisest.

Möödunud nädala jooksul Tervisenädala raames toimusid  loengud tervislikust toitumisest 3.-4.klasside õpilastele.  LektorTallinna noorsoo- ja spordiameti töötaja Jelena Šinkarjova.

Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasiumis LAK-õppe kuu raames toimuvad üritused

- Avatud tund uusimmigrantide ja tagasipöördujate rühmale

Õpetaja Olga Ivanova näitab kõigile huvilistele, kuidas õpetab uusimmigrantidele ja tagasipöördujatele eesti keelt. Õpilasteks on erivanusest lapsed, kes õpivad keelt esimest aastat ja alustasid õppimist erineval ajal.

18.Emakeelepäeva konverents.

15.märtsil 2017 toimus meie gümnaasiumnis traditsiooniline 18. Emakeelepäeva konverents. see oli viimane üritus , mis toimus eesti keele kui teise keele ainenädala raames. Eriliseks  tegi konverentsi see, et õpilased said vestelda luuletaja Jaanus Vaiksooga , kelle loominguga nad eelnevalt tutvusid ning kelle luuletusi nad konkursil lugesid. Suur tänu  nii vaatajatele kui ka esinejatele!

Eesti keele ainenädal

Meie gümnaasiumis toimub eesti keele ainenädal. Selle nädala raames on juba korraldatud palju huvitavaid üritusi: ilukirja konkurss, etlejate konkurss,meie riigi sümbolitele pühendatud lugemised. Põhikooli osa õpilased oma seinalehtedes tutvustasid meile Mustamäe kuulsaid inimesi. 15.märtsil aulas toimub traditsiooniline 18.emakeelepäeva konverents. Konverentsil autasustatakse aktiivsemaidõpilasi, kõlavad luuletused ja laulud eesti keeles, hiljuti Eestisse tulnud õpilased jutustavad meile oma lugusid. Konverentsi aukülaliseks on luuletaja Jaanus Vaiksoo, kelle loominguga on õpilased tutvunud.

Õnnitleme!

Palju õnne!
6.b klassi õpilane Aleksandra Boitsova

sai 1.koha konkursil "Vikerkaar 2016"

ning esines edukalt ka fotokonkursil "Aastaring Tallinnas 2016".

Etlejate konkurss

Eesti keele kui teise keeele ainenädala raames toimus 1.-5. klasside õpilaste etlejate konkurss.

Kohtumine Valgevene Vabariigi saadikuga

Täna , 9.märtsil, meie gümnaasiumis oli kohtrumine Valgevene vabariigi saadiku Anatoli Stepusega ja 10.klassi õpilastega. Valgevene saadik jutustas oma riigist ja vastas küsimustele.

“Teeme koos emaga”

Ürituse “Teeme koos emaga” ettevalmistus ja läbiviimine 2.D klassis. (07.03.2017)