Tähetund

Täna ,25.05.2017, meie gümnaasiumi aulas toimus õpilaste esinemine "Tähetund". need andekad noored esindasid meie gümnaasiumi linna-, vabariiklikes ja rahvusvahelistes etlemis-, muusika- ja laulukonkurssides ning olid väga edukad. Üritusel olid algkooli ja põhikooli õpilased.

Me soovime esinejatele edu edaspidiseks. Suur tänu teile!

2.b klassi õpilane Maria Nebogatikova ja

2.c klassi õpilane Jana Valtanen

said 1.koha võimlemisel.

Edu teile!

1.a klassi õpilane Evan Jašin

sai 2.koha ujumisvõistlustel

Palju õnne!

4.klasside võistkond sai teatejooksus 3.koha. Võistkonnas: Anna Dijevskaja, Vitalina Dvoskina, Eva Iošpa, Aminat Šarimova, Taissia Šapovalova, Anton Bogel, Viktor Volkov, Igor Pimahov, Martin Restler, Sandu Bolokan.

"Huvitav lugemine"

"Huvitav lugemine" projekti raames 15., 22. ja 23.mail toimus algkooli õpilastele üritus, mis on pühendatud I.Krõlovi loomingule. 8.a,8.c ja 5.c klasside õpilased lugesid Krõlovi valme. Õpetaja Alla Oja.

1.a klassi õpilane Kirill Kononenko

sai karate võistlustel 3.koha.

Palju õnne!

Mustamäe linnaosa kergejõustiku võistluste võitjaid:

I,koht - Polina Sorokina, 7.bklass, 600 meetri jooks

III.koht - Мihhail Limberg, 6с klass, kaugushüpped,

III.koht - Eduard Kozõrev, 6с klass,60 meetri jooks,

III место - Artjom Raiski, 6с klass,1000meetri jooks.

Tublid!

Õnnitleme!

Õnnitleme 1.a klassi õpilasi, kes osalesid Mustamäe linnaosa koolifestivali luulekonkursil "Mina ka". Õpetaja Larissa Budnitskaja. Tubli!

"Kreatiivse liiderluse kool"

11.klassi õpilased Diana Šimanovskaja, Valeria Žarikova, Darja Gavriltšenko, Jevgeni Voitehhovitš, Jelisaveta Morhat, Daniela Novitskaja, Anna Spiridonova osalesid õppetreeningul "Kreatiivse liiderluse kool", mis toimus St.-Peterburis 15.05.2017-17.05.2017.

Lauahoki turniir.

Tallinna Humanitaargümnaasiumis toimus koolidevaheline lauahoki turniiri finaal. Kõik osalejad said suveniire, aga võitjad said karikad ja medalid. Turniiril osalesid ka meie gümnaasiumi õpilased.

Hiina haridustöötajate delegatsiooni visiit.

Täna, 18.mail, toimus Hiina haridustöötajate delegatsiooni visiit, eesotsas Pekingi haridusministri asetäitjaga. Külalised tutvusid gümnaasiumiga, suhtlesid õpilastega, kes õpivad meie koolis hiina keelt.