Tallinna kirikud

Lõppes 10.klassi miniprojekt "Tallinna kirikud", mille käigus tutvusid 10.klassi õpilased tutvusid erinevate kontsessioonide kirikutega, mis  on Tallinnas olemas ning kogusid selle kohta infot. Uurimistöö tulemusena sai valmis väljapanek "Tallinna kirikud", mis asub  meie gümnaasiumi 4.korrusel.  Projekt on pühendatud Eesti Vabariigi 100.aastapäevale.

Must-valge Tallinn

"Eesti 100" ürituste raames on korraldatud  ka väljapanek "Must-valge Tallinn", kus on esindatud must-valgete  piltide kogu, mis jutustab 70. aastate Tallinnast.

Rahvuskultuurid kooli

"Rahvuskultuurid kooli" projekti raames, 07.11.2017, toimus õppetuba moldaavia rahvusroa valmistamises.9.b klassi tüdrukud oskavad nüüd teha vertutat õuntega. Tüdrukud hea meelega annavad retsepti kõigile soovijatele. Aga söödi magusat kooki juba koos klassi tugeva poolega!

Sügislaager „Tark koolivaheaeg"

Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium esmakordselt korraldas algkooli õpilaste jaoks koolilaagri „Tark koolivaheaeg" sügiskoolivaheajal, mis toimus ajavahemikul 23.10.-27.10.2017 ja milles võtis osa 28 last. Targa koolivaheaja teemaks oli valitud „Metsa loodus" ja peamine suund kõikides tegevustes oli loodusteadus. Targal koolivaheajal külastasid õpilased Aegviidu külastuskeskust, osalesid loodusretkel Aegviidu-Kõrvemaa loodusradadel, külastasid RMK Viimsi külastuskeskust, tutvusid näitusega „Mets on vägev!", käisid Harku metsaretke loodusradadel ja lisaks said osa ka huvitavatest loovtegevuse ja loodusteaduse tundidest koolis.

Täname kõiki osalejaid, kes veetsid sügiskoolivaheaega targalt ja kasulikult.

Aabitsapidu.

Reedel, 13.oktoobril, toimus meie koolis aabitsapidu, kus oli "Teaduse trikid" etendus.

UNESCO kool.

10.oktoobril UNESCO ja Lòreal"Naised teaduses" ühisprogrammi raames esinesid meie gümnaasiumis loengutega noored teadusstipendiaadid dr Els Heinsalu (Eesti) ja Ilze Dimanta( Läti), kes jutustasid oma uuringutest füüsika, keemia ja bioloogia alal. Tervitussõnadega esines kooli direktor pr.Natalja Vergun. Ürituses osalesid gümnaasiumi osa õpilased, inglise keele õpetajad ning ürituse koordinaator keemia ja bioloogia õpetaja Irina Tšitšejeva.

"Rahvuskultuurid kooli " projekt

9.oktoobril toimus projekti "Rahvuskultuurid kooli" infotund. Sellel aastal meie külaliseks on Moldova. On koostatud projekti tööplaanid.

Aasta õpetaja 2017.

Palju õnne!

Meie gümnaasiumi direktor pr.Natalja Vergun on pälvinud Aasta õppeasutuse juht 2017 nimetuse, eesti keele õpetaja Olga Ivanova sai "Aasta õpetajaks 2017". Soovime edu ja võite ka edaspidi.

Projektis PEATU, VAATA, VEENDU

Meie gümnaasium osales linnaprojektis PEATU, VAATA, VEENDU 5.-6.klasside õpilastele.

Õpetajate päev 2017

5.oktoobril tähistati meie koolis õpetajatepäeva, mis on kõige soojem sündmus aastas ja kõigile on lemmikpüha. Vanemate klasside õpilased olid õpetajateks alg- ja põhikooli osa klassides. Pärast tunde toimus kontsert.

Mustamäe koolitöötajate tunnustamine

4.oktoobril 2017 , toimus Kaja kultuurikeskuses Mustamäe linnaosa parimate pedagoogide ja koolitöötajate tunnustamine. Palju õnne meie kolleegidele: Jelena Baer-Baderile , kes sai tänukirja ning kingituse "Mustamäe parim õpetaja 2017" nominatsioonis. Meie raamatukoguhoidja Galina Titkova on aga nominatsioonis " Mustamäe parim koolitöötaja 2017" võitja. Edu teile, kallid kolleegid! Suur tänu märkimisväärse töö eest!