Eesti Vabariigi Iseseisvuspäevale pühendatud üritused Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasiumis

Täna meie gümnaasiumis toimusid pidulikud üritused , mis on pühendatud Eesti Vabariigi 99.aastapäevale.

Lahtiste uste päevad

Lahtiste uste päevad

Registreerumine

Valentini päev

Valentinipäeval e sõbrapäeval gümnaasiumis töötab kooliraadio, sõbrapost ja aulas lauldakse karaoke. Tehakse pilte sõbraga, meil on lõbus ja mürane!

UURIMISTÖÖ 11.KLASSIDES

Teisipäeval, 7. veebruaril, 11.klassides oli läbi viidud Izolda Novikova uurimistöö teemal "Logaritmijoonlaud, mis see on?" praktiline osa.

Vilistlaste kokkutulek

4.veebruaril, esimesel veebruari laupäeval toimus traditsiooniline vilistlaste kokkutulek. Õhtu algas gümnaasiumi õpilaste tervitusega.

ROSTOK 2017

Jaanuaris toimusid traditsioonilised linnaosa ainevõistlused vene keeles ja matemaatikas Musiamäe algkoolide vahel. Meie osalejate hulgas on olemas ka võitjad:

Anastassia Hazova, 4.b klass-1.koht vene keeles, õpetaja Ingrid Reiman

Sandu Bolokan, 4.a klass-1.koht matemaatikas-õpetaja Lilia Šipovskihh

Filipp Domgala, 2.klass-1.koht matemaatikas-õpetaja Svetlana Zahharova

Marek Vesselovski, 3.c klass-3.koht matemaatikas-õpetaja Anastassia Beloborodova

Palju õnne!

Õnnitleme!

Õnnitleme 10.Tallinna muusikafestivali "Virmalised 2017" osalejaid eduka esinemise puhul:

Naira Hatšaturjan ja trio: Anastassia Lomakina, Nikolai Lomakin ja Anna Urahtšina.

Õpetaja- Ljubov Kolesnik