Kaleidoskop+2017

13.aprillil toimus traditsiooniline rahvaloomigu lastefestival Kaleidoskop+2017. Festivalil konkisid vaatajatele rõõmu 20 lastekollektiivi. Üritus toimus Vene kultuurikeskuses.

Õnnitleme!

Palju õnne! Korvpalli naiskonnale, kes sai 2.koha Tallinna koolinoorte korvpalli võistlustel. Meie gümnaasiumi naiskond: Jekaterina Bavõkina, Olga Lõsjannikova, Isolda Novikova, Anna Spiridonova, Milena Podžigun ja Ljudmilla Neimark. Õpetaka Olga Didõk.

Olete tublid, neiud!

Õnnitleme!

Laupäeval, 15.aprillil 2017 toimus Alatskivil 29. Juhan ja Jakob Liivi ning Juhan Liivi luuleauhinna laureaatide loomingule keskendatud üleriigilise koolinoorte etlusvõistluse lõppvoor, kus esines ka meie kooli 11.klassi õpilane Darja Gavriltšenko. 20 osaleja seast valiti välja 5 parimat. Nende seas on ka meie Darja,kes sai žürii eriauhinna. Palju õnne sulle , Daša! Juhendaja-õpetaja Olga Ivanova.

Edu Darjale tulevastel konkurssidel!

Tere jõululist kevadhommikut!

Liivi Muuseumil on väga suur rõõm teatada, et Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium võib õigustatult uhke olla oma 11. klassi õpilase Darja Gavriltshenko ja õpetaja Olga Ivanova üle: nende suurepärane koostöö 29. Liivide ja liiviliku loomingu üleriigilisel etluskonkursil tunnistati zhürii eripreemia vääriliseks!

Palju õnne ja kena kooliaasta jätku kogu kooliperele!

Margit Kilter,

Liivi Muuseumi giid-pedagoog

Õnnitleme!

12.04.2017. a Tallinna Läänemere Gümnaasiumis toimus LAK-üritus teemal "Meri, mu meri". Meie koolist osales 7. klasside 5-liikmeline võistkond järgmises koosseisus:

7 A klass Nikolai Lomakin ja Maksim Kulakov

7 B klass Valeria Egipti, Anna Lastotškina, Artur Nõmmik

Suur tänu neile ilusa esinemise eest!

Õpetaja Kiira Käbi.

Õnnitleme!

10.aprillil 2017 toimus vendade Liivide etlejate konkurss, kus edukalt esindasid meie gümnaasiumi Aleksandra Doll 8.b klassist ja Darja Gavriltšenko 10.klassist.

Suur tänu teile ilusa esinemise eest!

Darja Gavriltšenko esindab Tallinna linna etlejaid Alatskivil konkursi vabariiklikus voorus. Edu sulle, Darja!

Õpilaste juhendaja Olga Ivanova.

Õnnitleme!

3. aprillil 2017 toimus Tallinna Ülikoolis eesti keele võõrkeelena ölümpiaadi riiklik lõppvoor, milles osales meie 9.b klassi õpilane Richard Kimask.

2016/2017. õppeaasta olümpiaadi teemaks oli see, millega me puutume kokku igapäevases suhtluses - „Keeleline viisakusˮ. Olümpiaad toimus kahes voorus ja kahes vanuserühmas. Noorema rühma moodustasid 9.-10.klasside, vanema rühma 11.–12. klasside õpilased. Olümpiaadi esimeses voorus kirjutasid mõlema vanuseastme õpilased iseseisva töö võrdleva uurimuse kujul eesti ja mõne teise keele keelelisest viisakusest. Esimese vooru 40 parimat kutsuti lõppvooru, nende hulgas ka Richard. See on väga hea tulemus! Palju õnne ja edu edaspidises keelte õppimises!

Palju õnne!

10. klassi õpilane Naira Hatšaturjan sai rahvusvahelisel duettide konkursil

"Laulud, mis ühendavad meid"Minskis 3.koha.

Ole sama tubli ka edaspidi!

Õpilaste uurimistööde konverents.

Reedel, 7.aprillil Narva Vanalinna Riigikoolis toimus õpilaste uurimistööde konverents. Täname väärika tööd3 esitamise eest 12.klassi õpilasi Darja Romanovat, Violetta Zakorževskajat, Karina Kozlovskajat, Uljana Ustinovat ja Deniss Bolunovi. Tööde juhendajad on õpetajad Ljudmilla Nikolajenko ja Rimma Andrejenko.

Palju õnne!

3.a klassi õpilane Karina Kovbasnjuk

sai 3.koha daivingus Eesti Meistrivõistlustel.

Tubli!

Palju õnne 2.b klassi õpilane Maria Nebogatikovale,

kes iluvõimlemise võistlustel sai 2.koha.

Tubli!