Õnnitleme!

3.b klassi õpilane David Šimkunas

sai  võistlustel Tallinn Cup

Spordipidu.

Spordipidu 3. ja 5.klasside õpilastele toimus  20.detsembril. Peo  korraldasid 11.klasside õpilased. Oli huvitav ja lõbus.

Kallid sõbrad!

Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium siiralt õnnitleb kõiki saabuvate võluvate talvepühade puhul! Soovime teile südamesoojust, mõistmist ja hingeilu! Täitugu kõik teie salajased soovid ja toogu saabuv aasta palju positiivseid emotsioone, põgusaid kohtumisi ja põnevaid avastusi!

Kohtumiseni uuel 2017.aastal!

Võitjate autasustamine.

20.detsembril toimus erinevate jõuluürituste võitjate autasustamine aukirjade ja maiustustega: jõululaat, klassikabineti kaunistamine, kuuseehe valmistamine.

Hubasuse päev

Hubasuse päev ja kaaraoke laulmine vahetundides 16.detsembril.

Vaba lava.

Esmaspäeval töötas vaba lava, kus igaüks võiks esineda. Üritus toimus sõbralikus ja rahulikus meeleolus. Esinesid Lev Šamin, Natalja Zaugarova, kooli rock-ansambel.

Jõuluüritused

Infotund kooli raamatukogus. 2.C ja 2.D.

Jõuluehete meisterdamine. 2.D klass.

Jõuluõnnitlused: 1.B, 2.C, 2.D, 4.A, 6.A. ja palju muud.

Kohtumine Tallinna 53.keskkooli õpilasesindusega.

Esmaspäeval, 12.detsembril toimus Meie gümnaasiumi õpilasesinduse ja Tallinna 53.Keskkooli õpilasesindusega. Kohtumine oli tõhus ja sõbralik.

Jõuluvastuvõtt

13.detsembril 2016 Teater Estonia ooperi ja balletimajas toimus Tallinna abilinnapea ja Tallinna Haridusameti juhataja iga-aastane pidulik vastuvõtt, kuhu olid kutsutudmeie gümnaasiumi 12.klassi õpilased Karina Kozlovskaja, Deniss Bolunov ja Uljana Ustinova ning gümnaasiumi õppealajuhataja Svetlana Butkovskaja. Pühade eel olid tunnustatud head algatused ja tegevused. Meie õpilased said tänukurju ja kingitusi. Palju õnne!

Kultuurikeskus Kaja

Kolmapäeval, 14.detsembril 2016 toimus kultuurikeskuses Kaja Mustamäe noorte tunnustusüritus, kus Mustamäe linnaosa valitsus ja Mustamäe Avatud Noortekeskus tunnustasid parimaid koolinoori järgmistes kategooriates:

-Mustamäe aktiivne eestvedaja

-Mustamäe aktiivne osaleja

-Mustamäe aktiivne kultuuritegelane

-Mustamäe aktiivne sporditegelane

-Tegus noorte grupp

-Hea idee

Meie gümnaasiumi esindasid vastuvõtul Ksenija Vladõtšenko, Kristina Bogomolova, Svetlana Galiguzova, Olga Lõsjannikova , Ljudmilla Neimark, Aleksandra Doll, Anton Mazur ja Leonard Moltsar.

Suur tänu meie tublitele noortele!

Meie südamlikud õnnesoovid 12.klassi õpilane Svetlana Galiguzovale, kes sai laureaadiks kategoorias „Mustamäe aktiivne kultuuritegelane".

Kooli kaunistamine.

Kooli kaunistamine jätkub. 7.c klassi õpilased lõid Jõuluinstallatsiooni 2.korruse koridoris.