Õnnitleme!

2017. aastal 15. korda viis läbi RMK konkursi „Eesti koolilaste metsapostkaart“, mille teemaks oli „Salapärane mets“. Kokku ligi 200 erenevast haridusasutustest saadeti konkursile 4160 postkaarti, millest valiti välja 36 parimat. Parimate tööde hulgas on ka meie 7.b klassi õpilase Aleksandra Boitsova töö „Muinasjutt sügiseses metsas“. Palju õnne Aleksandrale ja edu edaspidistes konkurssides!

aleksandraRMK

Palju õnne! 3.a klassi õpilane Pavel Frolov

kartingu võistlustel sai 1.koha.

Tubli!

2018 01_16 karting

Haapsalus õppeekskursioonil

Eesti 100 ürituste raames 3.a ja 4.b klasside õpilased käisid Haapsalus õppeekskursioonil, kus tutvusid eesti kunstnik Ilon Wiklandi loominguga. Lastel oli võimalus Ilon Wiklandi majamuuseumis ära käia, palju teada saada kunstniku lapsepõlvest ja elust, külastada kinoteatrit ja näituste saali, Karlsoni kambrit ja Ilon Wiklandi kööki. Suure huviga osalesid õpilased töötoas ja viktoriinis.

25446084 1924136157615999_6794367009897901177_n

Palju Õnne!

1.b klassi õpilane Kristjan Dobrodejev

sai 3. koha  K.Palusalu nimelistel võistlustel kreeka-rooma maadluses.

Oled tubli!

2018 01_08_Dobrodejev

Õnnitleme!

Maali- ja tarbekunsti konkursil "Vikerkaar-2017"
10 parimate kunstnike hulka said meie gümnaasiumi õpilased
Aleksandra Boitsova 7.b klassist (graafika) ja Eduard Ladõgin 7.a klassist (voolimine)
Palju õnne! Olete tublid!

Telesild

20.12.2017 Minski Keskkooliga nr 22 koostöö raames toimus telesild kahekooli vene keele ja kirjanduse ainesektsioonide õpetajate vahel, kus meie gümnaasiumi poolt esines õpetaja Natalia Mahhova slaidesitlusega meie kooli klassivälise töö korraldamisest vene keele õpetamises.

201712002

Heategevuskontert

Meie gümnaasiumi õpilastel  on heaks  traditsiooniks  saanud Jõulude  eel  esineda väikeste heategevuskontserditega. Sellel  aastal me õnnitleime Mustamäe lastehaigla väikesi patsiente  ja  soovisime neile kiireimat  paranemist.
Heategevuslikul  Jõululaadal kogutud raha summas 1049.43 eur läks Tallinna Mustamäe Lastehaigla fondi ja kingitusteks haigetele lastele.

Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium otsib oma meeskonda sekretär-asjaajajat täiskoormusega.

Tegemist on meeldiva u 90 inimese kollektiiviga, üle 700 õpilase ja üle 1 500 lapsevanemaga kooliga.
Tööülesanneteks on kooli asjaajamise ja infovahetuse liikumise korraldamine, kooli tööd reguleeriva dokumentatsiooni korrashoid, vastavate registrite korralik täitmine.
Eesti ja vene keele oskus kõrgtasemel, kasuks tuleb inglise keele oskus.

Tööle asumise aeg on on esimesel võimalusel.
Lisateave: Natalja Vergun, direktor@mreal.tln.edu.ee

Karamellitöökoda

19. detsembril 3.c klassi õpilased käisid karamellitöökojas.

Õpilased osalesid karamelli valmistamise protsessis

ning said iseseisvalt valmistada endale karamellikommi.

Oli väga magus ja huvitav!

IMG-2352d9e52d52df5b4675003085abf9fe-V

Palju Õnne!

3.a klassi õpilane Artemi Tatarlõ sai
1.koha "3D Cup" vibu laskmises.
Oled tubli!

Aasta Heategu 2017

13.detsembril 2017 Tallinna Haridusameti haridustöötajate pidulikul vastuvõtul traditsiooniliselt anti üle "Aasta Heategu" ja "Aasta Heategija" tänukirju. Autasustamine toimus heategevusprogrammi "Märka ja aita! " raames.

Sellel aastal meie gümnaasium sai "Aasta heategu 2017" aukirja. On väga tähtis, et meie iga-aastased koristustalgud ja nendega kaasnev tegevus said nii kõrge hinnangu Tallinna Alushariduse Juhtide Ühenduse, Tallinna Koolijuhtide Ühenduse ja Tallinna Haridusameti poolt.
See sai võimalikuks tänu sellele, et kõik me-nii õpilased, õpetajad kui ka lastevanemad- tahame, et meie Mustamäe oleks ilus ja puhas.
Aukirja võttis vastu meie gümnaasiumi geograafiaõpetaja Jelena Baer-Bader, kes on olnud meie talgute kirglikuks eestvedajaks. Suur tänu!
Suur tänu kõigile, kes talgutes osalesid!

Фото 14.12.2017 18 46 25 2